Особиста гігієна для вашого здоров`я Що б захистити свій організм від хвороб, потрібно щодня виконувати прості прийоми гігієни. Особиста гігієна недооцінюється багатьма людьми. Однак слід зауважити, що не всі люди ставляться до гігієни належним чином. Але ніхто не стане заперечувати, що це запорука здоров`я.

Відео: Особиста гігієна – миття рук. 1 правило хорошого здоров`я

До поняття особиста гігієна відноситься гігієна статевих органів, порожнини рота, під пахвами та інших частин тіла. У цій статті ми розберемо, які ж ділянки нашого тіла потребують щоденної гігієни і як це правильно робити.

Гігієна порожнини рота

Правильна гігієна порожнини рота і чищення зубівПерш за все, це порожнину рота. Нас з дитинства навчали тому, що зуби потрібно чистити щодня, не менше двох разів на день. Це стало для нас законом, непохитної істинної, яку потрібно неодмінно дотримуватися. І це не даремно, адже в роті збирається велика кількість бактерій і мікробів, які потрібно видаляти звідти.

Догляд за порожниною рота дуже важливий. Якщо ви батько, тоді ви повинні обов`язково прищепити своїм дітям це правило, чистити зуби не менше 2-х разів на день. У ранньому віці можна разом з дітьми чистити зуби, показуючи тим самим особистий приклад. Так само це дуже корисно для навчання дитини. Ні для кого не секрет, що дитина в ранньому повернення може допускати помилки при чищенні зубів, і тому спільна інтимна гігієна допоможе.

Відео: Смешарики азбука здоров`я все серії поспіль 2015 – 2016

Так само не варто нехтувати тим, що для кожної людини потрібна індивідуальна зубна щітка (хорошим вибором буде електрична зубна щітка Oral-B Triumph 5000 з п`ятьма режимами чистки), і зубна паста. Адже проблеми порожнини рота у всіх різні, і тому не варто купувати одну пасту на всю сім`ю. Зубну пасту, так само як і щітку потрібно підбирати індивідуально виходячи з захворювання порожнини рота. Підбирати і те й інше рекомендується не на ринках і супермаркетах, а в аптеках або аптечних кіосках.

Інтимна гігієна

Відео: Особиста гігієна # репортаж / Проста Життя

Інтимна гігієна для жінкиДля дівчат і хлопців вона різна. Але правила гігієни статевих органів одні для всіх. Головне, що вона повинна бути щоденною, а краще по кілька разів на день. Досконало її потрібно проводити після відвідин убиральні. Звичайно не у всіх є така можливість, тому рекомендується перед сном обов`язкове підмивання. До того ж іноді це допоможе розслабитися і швидше заснути.

Інтимна гігієна не обов`язково повинна щодня проводитися з вживанням спеціалізованих засобів. Їх можна використовувати лише один раз в тиждень, в інших випадках просто вода для видалення частинок бруду і поту.

Особиста гігієна передбачає очищення тіла людини. Зокрема інтимних ділянок, пахв, шкіри рук та обличчя, тому нехтувати нею не варто ні за яких обставин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here