Відео: Пякін. Про олімпійські ігри в Сочі (10.02.2014)

Підсумки олімпіади в Сочі на 10.02.14г.Отже, скарбничка команди росіян на зимовій Олімпіаді в Сочі була поповнена ще 4 медалями (золото, дві срібні, бронза). Російські спортсмени все-таки скористалися своїй домашній територією, підтримкою уболівальників, при цьому додавши чимало всіх своїх зусиль і наполегливості в змаганнях, що і дозволило їм завоювати в збірну скарбничку такі медалі: золоту, дві срібні, а також одну бронзову медаль. Таким чином, другий день Олімпіади прикрасив невдалий перший, в якому спортсмени не завоювали нагород. Несподіванкою став результат також Ольги Граф, яка в ковзанярському змаганні (3000м) змогла взяти третє місце.

Крім того, непогані були шанси на виступі у російських лижників, які стартували на дистанції в 30 кілометрів. Але, абсолютним і незаперечним лідером цих перегонів став Даріо Колонья – спортсмен з Швейцарії, який обійшов всіх з кращим результатом. Варто відзначити, що спроби бути кращим були і у росіянина – Максима Виглежаніна, але на жаль, він зміг прийти до фінішу лише четвертим в загальному результаті. Хоча Максим довгий час тримався в лідерах, але не зміг утримати такий темп, та й ще до того ж його підрізав Мартін Йонсруд Сундбю, тому росіянинові не вистачило майстерності перед західними противниками.

Сочі 2014 року – скарбничка медалей збірної Росії

Біатлоніст російської збірної – Ольга Вілухіна змогла забрати заслужене своє срібло, а також спортсмен з санного спорту Альберт Демченко також виборов друге місце – срібло. Після цієї гонки 42-річному Альберту відразу в комітеті запропонували посаду тренера збірної, але він поки що свою відповідь не озвучив.

Відео: На Олімпіаді в Сочі пройшов День України

І нарешті, найвищу і почесну золоту нагороду подарували фігуристи. Адже російські спортсмени завжди лідирували в цьому виді спорті і тому змогли в цей раз знову блискуче виступити. Так знаменитий фігурист Євген Плющенко в своїй довільній програмі на «5» відстояв честь Росії в Сочі. Але значний свій внесок в перемогу все ж внесла наймолодша спортсменка – 15-річна Юлія Ліпницька, яка набрала найбільше балів.

Стало відомо, що в 3-ий день змагань будуть розіграні 5 комплектів медалей, а також можуть визначитися чемпіони за видами: гірські лижі, біатлон, ковзанярський спорт, фрістайл, а також шорт-трек.