Щоб дитина вивчив англійську, за рік можна витратити різні суми. Ми порівняли кілька способів вивчення англійської за вартістю і з’ясували, який найбільш ефективний і при цьому невитратний.

Те, скільки ви витратите на навчання, залежить від кінцевої мети. Одна справа – підтягнути знання, щоб з четвірки вийти на стабільну 5. Інше – готуватися до ЄДІ або здачі міжнародних іспитів.

Для розрахунку ми взяли середню вартість заняття у репетитора, у мовній школі і онлайн-школі, щоб поліпшити успішність. Якщо ви шукаєте нових клієнтів для курсів іноземних мов, рекомендуємо вам https://www.yell.ru/promo/language_centre/.

Репетитор

Ціна на послуги залежить від:

  1. досвіду;
  2. міста, в якому працює викладач;
  3. формату занять;
  4. тривалості уроку.

Заняття з носіями мови обійдуться дорожче. Згідно сайту Preply, викладачі з Великобританії, США і Канади можуть взяти за заняття від 21 долара. Якщо педагог досвідчений і регулярно підвищує кваліфікацію, то заняття обійдуться ще дорожче.

Багато репетитори встановлюють правило, що в разі скасування заняття менше ніж за добу, воно оплачується. Тобто, якщо дитині доведеться затриматися в школі, за непроведений урок все одно доведеться заплатити.

Мовна школа

Вартість занять в різних школах відрізняється, але найчастіше вона менше індивідуальних уроків з репетитором. Заняття ведуть, як правило, російсько- та україномовні викладачі.

Мовна школа – це непоганий варіант, але потрібно розуміти, що викладач не зможе виділити на кожного учня однакову кількість часу, і, можливо, групові заняття будуть не так ефективні, як індивідуальні.

Онлайн-школа

Вартість занять в онлайн-школах варіюється, але ціна буде нижче, якщо купувати абонемент.

За цю вартість ви отримаєте заняття з сертифікованим викладачем – носієм мови на спеціалізованій платформі, яка створена для того, щоб дитині було легше вивчити мову.

Невикористані заняття не згорають – 50% від їх вартості повертаються бонусами, і ви можете використовувати їх при наступній оплаті.

Додаткові витрати

Проїзд

Якщо вчитель або мовний центр знаходиться не в пішої доступності, то до ціни занять необхідно додавати вартість проїзду.

Деякі репетитори займаються вдома, але в цьому випадку вони збільшують ціну заняття на вартість проїзду. Після пандемії багато викладачі також стали активно освоювати онлайн. Ви заощадите на дорозі, але перевірте, як збудовані заняття: дитині може бути важко цілу годину дивитися в екран.

Якщо ви відвозить дитину на машині, то розрахуйте, скільки витрачаєте по дорозі на бензин.

Онлайн-школа в цьому відношенні економічніше, тому що заняття будуть проходити у вас вдома і гроші на проїзд витрачати не доведеться.

Додаткові матеріали

Репетитори і мовні школи іноді просять докупити підручники і робочі зошити, щоб заняття були більш ефективними.